O nas

Zawsze blisko… jak najlepszy przyjaciel.

Karolina Ruszkiewicz

Karolina Ruszkiewicz

Lekarz weterynarii

Specjalista chorób psów i kotów.

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach w Polsce oraz za granicą. W naszym gabinecie zajmuje się leczeniem internistycznym, chirurgią miękką i stomatologią. Zainteresowania zawodowe dr Karoliny dotyczą również dermatologii i endokrynologii.

Prywatnie właścicielka uroczej suczki o imieniu Inka. Miłośniczka górskich wypraw, jogi i żeglarstwa.

Katarzyna Piątek

Katarzyna Piątek

Lekarz weterynarii

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej w Olsztynie. Miała okazję doskonalić swoje umiejętności w placówkach na terenie Elbląga i Trójmiasta. Z gabinetem związana jest od października 2013 r. Zajmuje się leczeniem internistycznym zwierząt towarzyszących, diagnostyką ultrasonograficzną oraz opieką anestezjologiczną. Swoje zainteresowania rozwija uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach zarówno krajowych jak i międzynarodowych.

Prywatnie miłośniczka kotów, jazdy na rowerze i pływania.

Agata Kurant

Agata Kurant

Lekarz weterynarii

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Zainteresowania kieruje w stronę diagnostyki ultrasonograficznej i badania echokardiograficznego serca. Rozwija swoje umiejętności w tych dziedzinach odbywając liczne szkolenia i warsztaty. W gabinecie zajmuje się również leczeniem internistycznym psów, kotów oraz królików i gryzoni.

W wolnym czasie słucha audiobooków i trenuje pole dance.

Dorota Kozieł

Dorota Kozieł

Groomer

Hodowca psów rasowych terrierów walijskich i foxterrierow krótkowłosych. Groomer specjalizujący się w trymowawaniu psów szorstkowłosych, wyprowadzaniu włosa po cięciu, a także pielęgnacji szaty każdego z psów i kotów.