O nas

Zawsze blisko… jak najlepszy przyjaciel.

Katarzyna Piątek

Katarzyna Piątek

Lekarz weterynarii

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej w Olsztynie. Miała okazję doskonalić swoje umiejętności w placówkach na terenie Elbląga i Trójmiasta. Z gabinetem związana jest od października 2013 r. Zajmuje się leczeniem internistycznym zwierząt towarzyszących, diagnostyką ultrasonograficzną oraz opieką anestezjologiczną. Swoje zainteresowania rozwija uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach zarówno krajowych jak i międzynarodowych.

Prywatnie miłośniczka kotów, jazdy na rowerze i pływania.

Karolina Ruszkiewicz

Karolina Ruszkiewicz

Lekarz weterynarii

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach w Polsce oraz za granicą. Obecnie jest w trakcie podyplomowych studiów specjalizacyjnych z zakresu chorób psów i kotów. W naszym gabinecie zajmuje się leczeniem internistycznym, chirurgią miękką i stomatologią. Zainteresowania zawodowe dr Karoliny dotyczą również dermatologii i cytologii.

Prywatnie właścicielka uroczej suczki o imieniu Inka. Miłośniczka górskich wypraw i żeglarstwa.

Patrycja Ślubowska

Patrycja Ślubowska

Groomer

Absolwentka kierunku Zootechnika na Wydziale Bioinżynierii Zwierząt UWM w Olsztynie oraz kierunku Technik Weterynarii w Szkole Policealnej Cosinus w Olsztynie. Związana ze zwierzętami od najmłodszych lat. Pasję do groomingu odkryła pracując jako technik weterynarii i groomer w Ciechanowie. Podnosi swoje umiejętności biorąc udział w kursach i szkoleniach, rozwija swoją wiedzę odnośnie psów, ich behawioru i diety. W pracy kładzie nacisk na komfort psychiczny i fizyczny psów, stara się pokazać im, że pobyt w salonie to coś fajnego.

Prywatnie opiekunka zwariowanej suczki Toli, z którą trenują flyball. Lubi spędzać wolny czas na wspólnych wędrówkach z psem po lesie. Uwielbia też konie i jeździectwo oraz inne sporty.

Umów się na wizytę

tel. +48 698 920 359

Gabinet weterynaryjny:
pn-pt 10:00-18:00
sobota 8:00-12:00

Groomer:
pn-pt 10:00-18:00